Материалы

Підсумки Відкритого обласного дитячого-юнацького
                      конкурсу академічного сольного співу
                імені Володимира  Путька
 
4 листопада  2017 року концертна зала  Полтавського  музичного училища  ім. М. В. Лисенка гостинно приймала юних вокалістів – талановитих учасників Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу імені Володимира Путька.

        Сьомий рік поспіль Полтавське музичне училище є творчим осередком    вокального свята. За цей час у щорічному вокальному змаганні взяли участь більше двохсот вихованців початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів міста Полтави та області.         

      З 2015 року  Відкритий обласний дитячо-юнацький конкурс академічного сольного співу уславлено ім’ям відомого викладача Полтавського музичного училища імені   М. В. Лисенка, лауреата фонду імені Івана Козловського, заслуженого артиста України Володимира Пантелійовича Путька.

       Більше тридцяти років свого життя Володимир Пантелійович Путько присвятив служінню академічному  вокальному мистецтву. Натхненно виховував у стінах музичного училища молоде покоління співаків.

        Серед відомих випускників Майстра – віце-президент Фонду імені І.С. Козловського, заслужений артист України Руслан Кадіров, солістка Полтавського академічного обласного  музично-драматичного театру імені      М. В. Гоголя, заслужена артистка України Маргарита Томм, викладач Національної  музичної академії імені П.І.Чайковського Валентина Яценко-Андрєєва, лауреат всеукраїнських конкурсів, артист Національного академічного театру імені Івана Франка Володимир Збаразький.  

  Гідно продовжують справу свого Вчителя і молодші його учні – випускники училища, а тепер студенти вищих музичних навчальних закладів України: Ангел Георгієв, Володимир Тишков, Анастасія Осінна, Ольга Курило та інші.

    У Відкритому обласному дитячо-юнацького конкурсі академічного сольного співу імені Володимира Путька  2017 року виявили бажання взяти  участь 43 вихованця початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів міста Полтави та області:Кременчука,Гребінки,Карлівки,В.Багачки,Кобеляк​,  Козельщини,Чутового.  

Виконання творів класичного репертуару, дитячих пісень,обробок українських народних пісень та творів сучасних композиторів дало можливість юним конкурсантам повніше розкрити свої вокальні здібності, проявити музикальність та артистизм,і,долаючи хвилювання, продемонструвати набуті технічні навички. 

     Піднесено і зворушливо звучали зі сцени концертного залу училища твори В.-А. Моцарта, М. Глінки, Ц.Кюї, М. Лисенка, С. Гулака-Артемовського, українські народні пісні та вокальні твори П. Майбороди, О. Білаша,    А. Кос-Анатольського, І. Дунаєвського та інших видатних композиторів.

Слід зазначити,що переможці Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу, як правило,стають студентами Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка, успішно продовжуючи навчання на вокальному відділі.           

    Журі конкурсу, до складу якого увійшли: Ножинова Н. В. (голова журі) – народна артистка України, провідний майстер сцени Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя;    Демченко М. М. – директор Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка, заслужений працівник культури України; Лук’янова Л. Г.  – викладач циклової комісії «Спів», заслужена артистка України; Бугай О. І. – викладач, завідуюча циклової комісії «Спів»; Нагорний Є. М., Рубан С. Г. – викладачі циклової комісії «Спів» визначили переможців вокального змагання.

         

 

За рішенням журі переможцями Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу імені Володимира Путька 2017 року стали:

 

Молодша вікова категорія (8 – 11 років)

 

I  місце

Магніцький Андрій (Полтавська ДМШ №1 ім. П.І.Майбороди)

Викладач – Ревека Данило Миколайович

Концертмейстер – Єфремова Наталія Валентинівна

 

Чирок Андрій (Чутівська ДМШ)

Викладач — Водяницька Ольга Сергіївна

Концертмейстер — Максименко Інна Геннадіївна

 

II  місце

Чекіні Світлана (Мала академія мистецтв ім.Раїси Кириченко)

Викладач – Пєлєвіна Юлія Володимирівна

Концертмейстер – Водолазова Олена Олексіївна

 

Срібна Маргарита (Мала академія мистецтв ім.Раїси Кириченко)

Викладач – Ляпкіна Анастасія Романівна

Концертмейстер – Хомік Людмила Віталіївна

 

Таранов Любомир (Вокально-хоровий колектив “Домінус” м.Полтава)

Викладач — Христиченко Руслан Іванович

Концертмейстер — Рідкобород-Таранова Людмила Володимирівна

 

ІІІ місце

Латишева Софія ( Великобагачанська ДМШ ім. Ф.Д. Кушнерика)

Викладач — Криндач Юлія Петрівна

Концертмейстер — Гирка Віра Анатоліївна

 

Липовенко Анастасія (Мала академія мистецтв ім.Раїси Кириченко)

Викладач — Дроздова Вікторія Олександрівна

Концертмейстер - Полторапавлова Марина Вікторівна

 

Отич Діана (Мала академія мистецтв ім.Раїси Кириченко)

Викладач — Дроздова Вікторія Олександрівна

Концертмейстер - Полторапавлова Марина Вікторівна

 

Дипломанти конкурсу (IV  місце)

 

Карченкова Марія (Кременчуцька ДМШ №2)

Викладач – Титова Наталія Іовна

Концертмейстер – Сатлаєва Олена Ярославівна

 

Височинська Емілія (Карлівська ДМШ)

Викладач – Приложенко Тетяна Вікторівна

Концертмейстер – Лисовська Катерина Олександрівна

 

Закладна Анастасія (Великобагачанська ДМШ ім. Ф.Д. Кушнерика)

Викладач – Іщук Тетяна Вікторівна

Концертмейстер – Серьожкіна Марина Григорівна

 

Середня вікова категорія (12 – 15 років)

 

I  місце

Худар Усама Раад (Мала академія мистецтв ім.Раїси Кириченко)

Викладач – Дроздова Вікторія Олександрівна

Концертмейстер – Полторапавлова Марина Вікторівна

 

Мреква Олександра (Карлівська ДМШ)

Викладач – Приложенко Тетяна Вікторівна

Концертмейстер – Мреква Олена Валентинівна

 

Опошнян Єгор (Мала академія мистецтв ім.Раїси Кириченко)

Викладач – Михайлова Наталія Володимирівна

Концертмейстер – Желєзняк Аліна Андріївна

 

II  місце

Хачатрян Аміна (Кобеляцька ДМШ)                                             

Викладач – Танська Антоніна Андріївна 

Концертмейстер – Татарко Вікторія Михайлівна

 

Писаренко Софія (Полтавська ДМШ №1 ім.П.І.Майбороди)

Викладач — Пономарьова Наталія Вікторівна

Концертмейстер — Мінаєва Жанна Миколаївна

 

Іващенко Микита (Мала академія мистецтв ім.Раїси Кириченко)

Викладач – Пєлєвіна Юлія Володимирівна

Концертмейстер – Водолазова Олена Олексіївна

 

III  місце

Панасенко Катерина (Карлівська ДМШ)

Викладач – Приложенко Тетяна Вікторівна

Концертмейстер – Лисовська Катерина Олександрівна

 

Марцимов Даниіл (Мала академія мистецтв ім.Раїси Кириченко)

Викладач – Михайлова Наталія Володимирівна

Концертмейстер – Желєзняк Аліна Андріївна

 

Терещенко Вікторія (Мала академія мистецтв ім.Раїси Кириченко)

Викладач – Хміль Радмила Олександрівна

Концертмейстер – Тукало Рената Олександрівна

 

Дипломанти конкурсу (IVмісце)

 

Білоусов Олександр (Великобагачанська ДМШ ім. Ф. Д. Кушнерика)

Викладач – Серьожкіна Антоніна Олексіївна

Концертмейстер – Серьожкіна Марина Григорівна

 

Живолуп Даша (Великобагачанська ДМШ ім. Ф. Д. Кушнерика)

Викладач – Серьожкіна Антоніна Олексіївна

Концертмейстер – Серьожкіна Марина Григорівна

 

Мартиненко Ярослава (Карлівська ДМШ)

Викладач – Приложенко Тетяна Вікторівна

Концертмейстер – Лисовська Катерина Олександрівна

Dep Osvita4