In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

joomla templates and joomla extensions by zootemplate.com Get Adobe Flash player

Iсторiя

thumb 1

Полтавське музичне училище     ім.М.В.Лисенка - вищий мистецький навчальний заклад І рівня акредитації, один з        Докладніше...

Наша гордість

istor1

Полтавське музичне училище    ім.М.В.Лисенка пишається своїми видатними випускниками
Докладніше...

Конкурси / Фестивалі

istor3

Полтавське музичне училище   ім.М.В.Лисенка запрошує до участі у конкурсах та фестивалях
Докладніше...

Абітурієнтам

istor4

Полтавське музичне училище   ім.М.В.Лисенка оголошує нaбір студентів на 2017 - 2018 навчальний рік
Докладніше...

Студентка музичного училища Анастасія Гонтова – призер

Всеукраїнського конкурсу есе «Права людини крізь призму сучасності»

У вересні – грудні 2016 року Українська Гельсінська спілка з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» у співпраці з Уповноваженим з прав людини при Верховній Раді України проводила Всеукраїнський конкурс есе «Права людини крізь призму сучасності» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, студентів коледжів.             
            Мета конкурсу – сприяння реалізації Національної стратегії з прав людини та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини з метою поширення інформації про права людини, розвитку зацікавленості щодо актуальних питань в сфері прав людини, виявлення та стимулювання творчо обдарованої учнівської молоді, зацікавленої у правозахисній діяльності, формування в українському суспільстві поваги до гідності людини.
         До участі у відборі надійшло 300 робіт з 22 регіонів України. 
         Журі визначило трьох призерів та сімох лауреатів  конкурсу.
           5 Третє місце посіла Анастасія Гонтова - студентка третього курсу відділу оркестрових струнних інструментів Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка. Науковий керівник переможниці – Попкова Марина Георгіївна – викладач соціально-гуманітарних дисциплін.
         22 грудня 2016 року в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулось урочисте нагородження переможців і лауреатів Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності».
         Захід відбувся за участі представника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, начальника Управління з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Оксани Філіпішиної, виконавчого директора Української Гельсінської спілки з прав людини Аркадія Бущенка, заступника директора Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Джона Пеннелла; Координатора Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» Сергія Бурова.
         На переконання виконавчого директора УГСПЛ Аркадія Бущенка, такі конкурси цінні тим, що дають змогу побачити і почути сприйняття і особисте ставлення до цінностей і стандартів прав людини саме молодого покоління, тих, хто будуватиме наше майбутнє, а також визначити рівень викладання правової проблематики у загальноосвітніх навчальних закладах.
         «Ваші зусилля, спрямовані на викладання та вивчення предмету з прав людини, – сказав, вітаючи переможців конкурсу, виконуючий обов’язки директора регіональної місії USAID Джон Пеннелл, – є важливим елементом сприяння забезпеченню широкого визнання, поваги та захисту прав людини в Україні. Лауреат Нобелівської премії миру 2014 року Малала Юсуфзаї, молода пакистанська студентка, яка стала на захист своїх прав, заявила: «Пам’ятаймо: одна книга, одна ручка, одна дитина і один вчитель можуть змінити світ».
         До нагородження переможці та їх наукові керівники зустрілись з Омбудсменом Валерією Лутковською, ознайомились з організацією та напрямами діяльності офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Dep Osvita4