Щасливої дороги, випускники!

      27 червня 2017 року в Полтавському музичному училищі ім. М.В.Лисенка відбулося урочисте вручення дипломів та атестатів випускникам 2017 року.

В переповненій концертній залі зібралися красиво вбрані випускники, їх батьки, викладачі, студенти та гості. Урочиста фанфара стала початком тієї миті, до якої 4 роки йшли наші випускники.

      Відкрив урочистості директор училища, заслужений працівник культури України М.М.Демченко, який наголосив, що 50 випускників в цьому році отримали омріяну професію, а далі їх чекає цікава робота в музичних школах, різних професійних колективах (деякі випускники вже працюють в  Полтавському симфонічному оркестрі, муніципальному духовому оркестрі  «Полтава»),  частина випускників продовжить навчання в провідних мистецьких ВНЗ України.

       З  побажаннями щасливої професійної долі виступили начальник Управління культури Полтавської облдержадміністрації Фасій Г.І., художній керівник, диригент симфонічного оркестру, народний артист України, голова Державної екзаменаційної комісії В.М.Скакун.

        Зі словами подяки від батьків до адміністрації училища та викладачів звернулася мама випускника Олександра Мельника – Тетяна Василівна. Особливо проникливо, зі словами вдячності від випускників виступив відмінник навчання, стипендіат міського голови Сергій Ковальов, а також відмінники навчання, активісти Тетяна Мамонтова, Анастасія Яскевич та Богдана Власенко. Напутні слова сказали своїм підопічним керівники академічних груп О.В.Шмиголь, Ю.М.Хниченко, М.О.Люшень.

       Директор училища особисто вручав кожному дипломи, атестати, а також грамоти за відмінне навчання, активну участь у громадському та творчому житті училища. 11 випускників отримали дипломи з відзнакою. Ведучі заходу – студенти училища Анна Старцева та Антон Височанський – при врученні дипломів давали стислу, але образну характеристику кожному випускнику. Також випускників чекала фотосесія з директором, що було дуже приємно і несподівано.

       Духовий оркестр училища (керівник О.Романенко) супроводжував урочистості.

       Після вручення дипломів відбувся гала-концерт випускників училища. В ньому прозвучали твори: О.Скрябіна, В.Скорульського, Ф.Ліста, Вілла-Лобоса, Л.Карділло, Грюнделя, які виконали Сергій Ковальов, Марина Закаблук, Аліна Хряпко, Максим Боровко, Тарас Король, Руслан Тетерятник (концертмейстери Марина Глазунова, Світлана Сліпко та Ірина Єзерська).

       З захопленням сприймав зал виступ ансамблю народних інструментів «Гротеск» (керівник С.Тищик) з солістами Олександром Мельником та Аліною Великою, а також вокальний ансамбль «Веселкова доля» (керівник В.Ємець), який завершив концерт.

       Церемонія вручення  дипломів та гала-концерт залишили яскраве неповторне враження.

  

   

  

  

  

  

  

  

                               

Dep Osvita4