In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

joomla templates and joomla extensions by zootemplate.com Get Adobe Flash player

Iсторiя

thumb 1

Полтавське музичне училище     ім.М.В.Лисенка - вищий мистецький навчальний заклад І рівня акредитації, один з        Докладніше...

Наша гордість

istor1

Полтавське музичне училище    ім.М.В.Лисенка пишається своїми видатними випускниками
Докладніше...

Конкурси / Фестивалі

istor3

Полтавське музичне училище   ім.М.В.Лисенка запрошує до участі у конкурсах та фестивалях
Докладніше...

Абітурієнтам

istor4

Полтавське музичне училище   ім.М.В.Лисенка оголошує нaбір студентів на 2017 - 2018 навчальний рік
Докладніше...

Україна понад усе!

       В дні жовтневих свят в Полтавському музичному училищі ім. М.В.Лисенка пройшов традиційний пісенно-поетичний конкурс серед академічних груп «Україна понад усе».

       Дуже відповідально готувалися студенти з керівниками академічних груп до улюбленого конкурсу: писали вірші, музику, робили обробки пісень, аранжували.

       Присутні в залі з захопленням сприймали кожний виступ, тому що це було цікаво, патріотично, чуттєво. Членам журі було важко розподілити місця, тому що всі виступи пройшли піднесено, на досить високому професійному рівні. Оркестрові групи мали більше можливостей використовувати різні музичні інструменти, а студенти піаністи, теоретики, хормейстери, показали, що вміють гарно декламувати і співати.

       Та головне – це почуття патріотизму, любові до своєї Батьківщини, які яскраво передавали студенти своїми виступами. Журі вирішило, що цей конкурс більше для душі, для вираження своїх почуттів до рідної Батьківщини, до свого народу, а тому майже всі групи отримали перші місця. Особливо розчулили журі виступи студентів І-А курсу з композицією «Не твоя війна» (керівник групи Хниченко Ю.М.), ІІ-А курсу з композицією «Герої не вмирають» (керівник групи Скакун Н.Д.) та ІІІ-А курсу з авторською композицією Анжеліки Поплавської та авторською піснею Олександри Діброви «Мамо, я живий» (керівник групи Тищик С.І.). Ці групи отримали гран-прі.

        Особливо вразив всіх присутніх в залі і оригінальний виступ студентів ІУ-А курсу, які виступали поза конкурсом з пластично-музичною композицією «Я в серці маю те, що не вмирає» (постановник Б.Чернявський, хореограф О.Білокінь). За свій виступ група отримала приз глядацьких симпатій.

            

            

              

            

                                                                                            

Dep Osvita4