Абітурієнтам

istor4

Полтавське музичне училище   ім.М.В.Лисенка оголошує нaбір студентів на 2017 - 2018 навчальний рік
Докладніше...

Посвячення в сімю лисенківців

      1 вересня 2017 року у Полтавському музичному училищі ім. М.В.Лисенка відбулись Урочистості з нагоди Дня знань та посвячення в свою лисенківську родину першокурсників.

      Відкрив Урочистості директор училища, заслужений працівник культури України Микола Демченко. Присутні у концертному залі студенти, викладачі та гості свята у супроводі духового оркестру училища під керівництвом О.Романенка виконали Державний гімн України.

Почесний гість свята – начальник Управління культури Полтавської облдержадміністрації Геннадій Фасій – щиро привітав студентів та викладачів училища з початком навчального року та Днем знань, розповів про вагому роль училища в культурному житті міста та області, звернув увагу на талановиту молодь, яка навчається в училищі, познайомив присутніх в залі із заходами, запланованими Управлінням культури на найближчий час та побажав творчих успіхів колективу училища у новому навчальному році.

Директор училища розповів про історію навчального закладу, його кращі традиції, видатних випускників, представив адміністрацію училища, голів циклових комісій, викладачів, які мають почесні звання, керівників художніх колективів, познайомив першокурсників з керівниками академічних груп. Голова студентського профкому  викладач Тетяна Томенко розповіла про роль студентського профкому в організації позакласних заходів, про підтримку профспілкою творчих прагнень студентів. Від першокурсників зі словами вітання до викладачів та студентів звернулася акордеоністка Зоряна Коломієць. Голова студентської ради училища Анна Старцева розповіла про діяльність органу студентського самоврядування та надала поради першокурсникам стосовно навчання та організації власного дозвілля.

Потім відбулася церемонія вручення студентами четвертого курсу Михайлом Свиридом та Єлизаветою Шашко символічного студентського квитка та символічної залікової книжки першокурсникам – Артему Свириду та Владиславі Сватенко. При вручені символічної залікової книжки брат Артема Свирида Михайло побажав всім першокурсникам мати в залікових книжках тільки добрі та відмінні оцінки.

      Свято завершилося концертом, в якому прозвучали музичні вітання від першокурсників та студентів четвертого курсу.

      Від першого курсу виступили Катерина Яременко, Іванна-Анастасія Косінська, Артем Свирид, Олексій Слюсар, які виконали твори А.Кос-Анатольського «Гомін Верховини», Я.Карласа «Спіраль» (концертмейстер  Вікторія Сидорова), Д.Тарта «Скерцо», Українську народну пісню «Ой зійди, зійди, ясний місяцю» (концертмейстер Ігор Кожухаренко).

Четвертий курс у святковому концерті представили: скрипалька Анастасія Гонтова з твором Р.Вагнера «Романс» (концертмейстер Ольга Бондаренко), Вікторія Марініч, яка виконала твір М.Римського-Корсакова «Звонче жаворонка пенье» (концертмейстер Тетяна Пащенко), саксофоніст Сергій Хитько виконав твір «Гумореску» В.Коленковича (концертмейстер Вікторія Сидорова). Останнім акордом концерту став твір С.Рахманінова «Етюд-картина Мі-бемоль мажор» у виконанні Катерини Григоренко.

      Присутні з цікавістю слухали виконавців та підтримували їх гучними оплесками. Завершились Урочистості виконанням Державного Гімну України.

                       

                      

                      

                      

                                                   

 

Dep Osvita4