Абітурієнтам

istor4

Полтавське музичне училище   ім.М.В.Лисенка оголошує нaбір студентів на 2017 - 2018 навчальний рік
Докладніше...

 

«Театр чекає нового гравця»

   30 березня 2018 року в Полтавському музичному училищі ім. М.В.Лисенка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів студентам відділу акторського мистецтва.

     Директор училища Микола Демченко в своєму вітанні наголосив, що цей випуск акторів – ювілейний, десятий, і випускників – 10, серед яких четверо отримали дипломи з відзнакою.

       Керівник курсу, викладач з майстерності актора, пластики та фехтування Богдан Чернявський представив всіх випускників, які в свою чергу підготували цікавий «капусник», показавши весь свій навчальний шлях: «консультації», «перші заняття», «творчі будні» і до самого «фіналу» – тріумфального виступу на державних іспитах з виставою «Шинель». Символічне значення мала передача естафети випускниками студентам 2 курсу відділу акторського мистецтва. Випускники говорили щирі слова вдячності своїм наставникам, адміністрації училища, кожному викладачеві, хто їх навчав.

     Привітала із завершенням навчання випускників і викладач з сценічної мови Ольги Чернявської, яка з натхненням прочитала вірш Ж.Кокто «Актор».

     Студентка Марія Толстова підготувала для Ольги Станіславівни сюрприз, виконавши на домрі, її улюбленому інструменті, твір Д.Меєра «Заради неба» (концертмейстер Тетяна Пащенко).

      Зі словами подяки адміністрації та викладачам училища від батьків виступила Леся Будніченко – мати випускника Андрія Будніченка.

     Вручення дипломів та атестатів проходило в надзвичайно урочистій атмосфері. Микола Миколайович Демченко та Богдан Вікторович Чернявський говорили кожному випускникові приємні слова, згадуючи їх творчі досягнення. Антон Рокита читав монолог Хлєстакова з п’єси М.В.Гоголя «Ревізор», присвятивши його дню народження письменника.

     Вручення дипломів супроводжувалось музичними номерами, які підготували для випускників студенти Олександра Дика, Тимофій Ілюхін, Микола Герасімов, Андрій Панчишко. Під час вручення було багато емоцій, це дійсно була «радість зі сльозами на очах». Було сказано багато слів про училище, ту творчу атмосферу, яка оточувала випускників протягом навчання. Виступ квартету саксофоністів на чолі з керівником ансамблю Єлізаром Пащенком завершив музичні вітання. Побажаннями щасливої творчої долі випускникам завершилися урочистості, які ще довго залишаться в їх пам’яті.

                       

Dep Osvita4