Абітурієнтам

istor4

Полтавське музичне училище   ім.М.В.Лисенка оголошує нaбір студентів на 2017 - 2018 навчальний рік
Докладніше...

СРІБНОГОЛОСИЙ ДЗВІН БАНДУРИ

19 квітня у концертній залі Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка відбувся вечір бандурного мистецтва «Срібноголосий дзвін бандури», присвячений 115-ій річниці заснування училища.

Скільки талантів ввібрала в себе Україна, скільки різноманітних інструментів та пісень. Серед найдавніших та наймелодійніших є бандура – душа українського народу.

В цей святковий вечір в залі зібралося багато шанувальників прекрасної музики. Своє мистецтво дарували їм учні музичних шкіл Великої Багачки, Зінькова та Полтави, студенти музичного училища, Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського та артисти Полтавської обласної філармонії – тріо бандуристок «Вишиванка».

В концерті прозвучали обробки українських народних пісень , твори українських класиків та сучасних українських композиторів.

Прикрасою концерту став виступ нашої землячки, випускниці училища, поетеси і композиторки з чарівним голосом – Оксани Дегтярь-Горобченко. Глядачі були в захваті від щирого та емоційноговиконання її авторських творів.

             

Dep Osvita4