Абітурієнтам

istor4

Полтавське музичне училище   ім.М.В.Лисенка оголошує нaбір студентів на 2017 - 2018 навчальний рік
Докладніше...

Щасливої дороги, любі випускники!

     Ці слова звучали в Полтавському музичному училищі ім. М.В.Лисенка з нагоди вручення дипломів випускникам 2018 року, яке відбулося 26 червня.

       Вручення дипломів проходило в надзвичайно урочистій, теплій атмосфері. В залі – викладачі, батьки, гості та друзі випускників, море квітів, красиво вдягнені «винуватці свята». Відкриваючи урочистості, директор училища, заслужений працівник культури України Микола Миколайович Демченко у своїй святковій емоційній промові наголосив, що цей рік для училища ювілейний, адже цього року нашому рідному мистецькому закладу виповнилося 115 років. Серед заходів з відзначення ювілею училища були проведені музичні фестивалі: «І струни Лисенка живії…», «Роду нашого джерело», «День українського баяна і акордеона»; конкурси виконавської майстерності: «Полтавська весна», Відкритий дитячо-юнацький конкурс академічного сольного співу імені В.Путька. Заключним акордом фестивалю став Звітний концерт творчих колективів, викладачів та студентів училища, який відбувся в приміщенні Полтавського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя і був приурочений до Дня матері під назвою «Що просить мати, то дає нам Бог». Звіт училища продемонстрував потужний творчий потенціал колективу і перетворився у справжнє мистецьке свято.

       Щороку значна кількість студентів училища за підтримки Департаменту культури та туризму Полтавської облдержадміністрації та дирекції училища беруть участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних конкурсах виконавської майстерності. В цьому навчальному році переможцями конкурсів стали 14 випускників.

       В училищі діють чудові колективи, які постійно беруть участь у заходах міста та області. Особливу популярність мають ансамбль бандуристів «Любава» (керівник Юлія Хниченко), духовий оркестр (керівник Олександр Романенко), симфонічний оркестр (керівник Єлізар Пащенко), академічний хор училища (керівник Анна Оксениченко).

       Цього року поздоровити випускників завітала директор Департаменту культури та туризму Полтавської ОДА, заслужений працівник культури України Валентина Володимирівна Вождаєнко. Всіх схвилювали щирі та чуйні слова, сказані в адресу наших прекрасних випускників.

Користуючись нагодою, Валентина Володимирівна від імені облдержадміністрації та обласної ради нагородила Почесними грамотами керівників колективів Ю.М.Хниченко, О.І.Романенко, Г.В.Оксениченко, Є.А.Пащенка та заступника директора з навчальної роботи Ю.А.Михайловського.

           Цей випуск особливий. З 47 випускників 13 отримали дипломи з відзнакою. Як правило, більшість випускників продовжують навчання у ВНЗ ІІІ-ІУ рівнів акредитації.

     Зі словами вдячності до адміністрації, викладачів училища від випускників виступали Єлизавета Шашко, Олена Стеблій, Михайло Свирид, Владислава Олексійко. Від батьків з побажаннями до випускників звернувся батько Владислави – Андрій Петрович Олексійко, а потім своїм музичним дарунком зачарував зал.

     Напутні слова своїм підопічним говорили керівники академічних груп Михайленко Інна Іванівна, Даценко Олена Олексіївна, Голишев Ігор Олегович, яких директор нагородив подяками за сумлінне ставлення до виховання студентів.

     Випускники училища з приємністю не тільки отримали дипломи, атестати та грамоти, а ще й залюбки зробили фото напам’ять зі своїм директором.        

       Після вручення дипломів відбувся Гала-концерт випускників училища. Відкрив концертну програму Олександр Ковальчук, який особливо був відзначений головою Державної екзаменаційної комісії заслуженим діячем мистецтв України Й.С.Францем. Олександр майстерно виконав твір Ф.Шопена «Полонез Ля-бемоль мажор». Потім українську народну пісню в обробці М.Войта «Глибока кирниця» крисиво, на одному диханні виконала Дар’я Кузьмічова (концертмейстер Тетяна Пащенко). Проникливо звучав «Романс для альта і фортепіано» С.Орфєєва, виконаний Єлизаветою Шашко. Особливо емоційно сприйняли присутні в залі вокальний дует Сюзанни та Марцеліни з опери В.Моцарта «Весілля Фігаро» у виконанні Наталії Бухарової та Вікторії Марінч (концертмейстер Лариса Руденко) та дует баяніста Олега Нестеровича і акордеоніста Михайла Рибака, які виконали «Ретро-вальс» Губанова. З захопленням всі слухали виступ ансамблю народних інструментів «Гротеск» (керівник Світлана Тищик) та вокальний ансамбль «Веселкова доля» (керівник Вікторія Ємець, концертмейстер Марина Люшень). На завершення концерту блискуче грав квартет саксофоністів (керівник Єлізар Пащенко).

       Духовий оркестр училища (керівник Олександр Романенко) супроводжував урочистості.

       Церемонія вручення дипломів та Гала-концерт випускників училища залишили приємні відчуття та яскраві враження.

Методист                                     Н.В.Дунаєва

                    

 

Dep Osvita4